Whatsapp Sipariş Hattı : 0549 718 15 01
HAKKIMIZDA

Giyimbox.com 2005 senesinde internet üzerinden yayın hayatına başlamıstır. Firmamız her türlü Fırsat ürünlerinde tüm Türkiye çapında uygun fiyatlar sunmaktadır. Çalıştığı müşteriler ile karşılıklı güven duygusu oluşturma şirketimizin en önemli ilkesidir. e-ticaret'te 11. yılını başarıyla tamamlamış olan Giyimbox.com 2016 e-ticaret satış hedefi 2 milyon TL belirlenmiştir.

Müşteriyi tanıyan ve ürün bulmayı kolaylaştıran bir sisteme sahip olan Giyimbox.com, dinamik site altyapısıyla kampanya ve diger ürünler için tüm kullanıcılarının taleplerini takip ediyor. Son kullanıcı dışında bayilerin de rahatlıkla kullanabilecegi bir E-ticaret sitesi http://www.Giyimbox.com, Türkiye'deki en uygun fiyat seçeneklerini sunan sitelerden biri olarak öne çıkıyor. Dünyadaki güvenlik standartlarını karşılayan Giyimbox.com, 24.000 üyeye ve aylık 1.000.000 ortalama ziyaret sayısına sahiptir.

Giyimbox.com müşterilerine ayrıca YURTİÇİ KARGO ile beraber hizmete sunduğu yeni dağıtım çözümü ile tüm Türkiye’de “Kapıda Nakit Ödeme Kolaylığı” sağlıyor. Giyimbox.com müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Giyimbox.com, müşterilerine, ürünlerinin 72 saat içinde “Çözüm” bulmasını garantisi veriyor.

Saygılarımızla, Giyimbox.com